Bodrum Marin Müzik Sistemleri, ile yat, ev, iş yeri, otel, AVM ve aklınıza gelebilecek her türlü alanda bulunduğunuz ortamı bir konser alanına çevirebilirsiniz! Sefa Elektronik olarak firmamızda yer alan kaliteli ses ve görüntü sistemleriyle tatiliniz çok daha hareketli ve canlı geçecek. Bodrum marin müzik sistemleri birbirinden ayrıcalıklı kullanım olanıklarıyla lüks yatınızda benzersiz bir ses dizaynı vaadediyor. Bodrum tatilinin keyfine genellikle kaliteli bir müzik sistemiyle tadına varılır. Unutulmaz bir tekne ve yat keyfi için marin müzik sistemleri aradığınız kalite ve kullanım koşullarını sunmaktadır. Marin ses sistemleri suya ve her türlü hava şartlarına karşı tamamen dayanıklı olarak üretilmektedir.

Bodrum Marin Müzik Sistemleri

Sefa Elektronik, marin ses sistemleri ile eğlence tutkunlarının ve bir tatilden çok daha fazlasını arzulayan, müziksiz asla olmaz diyenlerin rağbet ettiği aracı firma olmaya devam ediyor. Marin teyp kapağı sayesinde daha güvenilir bir kontrol mekanizmasına sahip olabilirsiniz.Su, krozyon ve her türlü ısı, UV ışınlarına karşı dayanıklı yapısıyla Pioneer marin hoparlör mükemmel bir ses dinamizmi sunmaktadır. Tekne, yat ve her türlü araçlara göre tasarlanan ses sistemi su geçirmez özelliğe sahiptir. 

Ses Sistemleri ve Özellikleri

Tercih edeceğiniz Denox marin hoparlör ile 90dB gibi yüksek seviyede ses basıncına sahip olabilirsiniz. Kabin hoparlörü ve marin tavan hoparlörü olarak sıklıkla kullanılan Denox Marin Hoparlör ile benzersiz bir ses sistemine kavuşursunuz. Clarion ses sistemleri kullanarak akıllı cihazlarınızdan hoparlörlere hükmedebilir, ince ses ayarı yapabilir, en yüksek ses seviyesinde bile üst düzey bir ses kalitesi alabilirsiniz. Son derece şık bir tasarımı ve kendisine özel ses işlemcileri ile vazgeçilmeziniz olmaya aday bir sistemdir.

Marin Müzik Sistemleri

Fusion müzik sistemi ile müzik keyfiniz yeniden şekillenecek. Şarj edilebilir özelliğinin yanı sıra 20 saatlik kullanım gücüyle sınırsız bir eğlenceye adım atacaksınız. Apple ve android cihazlarınızla kontrol edebilirsiniz. Fusion müzik sisteminde tam 12 dilde sesli uyarı kontrol mekanizmasına sahiptir. JBL marine hoparlör ile 91 dB ses hassasiyetine sahip olabilirsiniz. UV ışınlarına ve suya dayanıklı yapısıyla tekne, yat ve benzer araçlarda mükemmel bir ses sistemine kavuşursunuz. Marin hoparlör İzmir, Muğla, Bodrum ve istediğiniz her yerden sizlere online satış desteği sunmaktadır. Güvenilir kargolama ve teslimat sayesinde ödemelerinizi gerçekleştirirsiniz. Sefa Elektronik aracılığıyla sizlere sunduğumuz birçok hizmet bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

  • Ev Sinema Sistemleri
  • Taşınabilir Sistemler
  • Çok Odalı Sistemler
  • Stereo Hoparlörler
  • Kulaklıklar
  • Outdoor Sistemler
  • Canlı Müzik Sistemleri
  • Aksesuarlar
  • Taşınabilir Pa