Data Network

Akıllı çözümler...

Gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği bir diğer ihtiyaç da network sistemidir. Günümüzde hiçbir kurumun yaptığı işlerde süreçlerin network sistemi olmadan çalışması imkansızdır. Sürekli bir biçimde değişen ve gelişen bir zamanda yaşıyoruz. Her şeyin gelişmesi ve değişmesi ile müşterilerin beklentileri de git gide artıyor ve değişiyor. Bu çağda müşteri memnuniyeti her türlü kurum ve kuruluş açısından birinci plandadır. Böyle bir zamanda müşteri memnuniyetini sağlamak için network kurulumu şarttır. Bunun yanı sıra network sistemi gelişen teknolojiye uyum sağlayacak biçimde olmalıdır.

 

Network birden çok iş aracını birbirine bağlamayı sağlar. Birbirine kablolarla bağlanmış server, bilgisayar, modem, printer gibi araçların en ekonomik, pratik ve verimli yoldan kullanılmasını amaçlar. Network iş ortamındaki bireysel çalışma alanlarını değil ortak çalışma alanlarını gelişmesini hedefler. Başka bir deyişle network veri, yazılım ve ekipmanı paylaşarak ortak kullanımı sağlamaktır. Küçük bir ağ ile iki bilgisayardan oluşabileceği gibi büyük bir ağ binlerce bilgisayar, fax, modem, printer ve bunun gibi ekipmanlardan oluşabilir.

Avantajları Nelerdir?

  • En büyük avantajı zamandan kazanç sağlamaktır. Başarılı ve geleceği olan şirketler için bu unsur her şeyden önde gelir. Sadece ofis içi iletişim için harcaması gereken zamanda tüm dünya ile iletişim sağlayabilme imkanı tanır.
  • Şirketlerde en önde gelen iş prensibi şirket içi paylaşımdır. Bu sistem sayesinde kolayca ve verimli bir biçimde paylaşım yapılması olanağı sağlanmış olur.
  • Büyüyen şirketlerin giderlerinin fazlalığını azaltmakta en büyük yardımcı network sistemleridir. Bu sistem gereksiz giderlerin neredeyse sıfıra kadar düşmesine yardımcı olur. Şirketlerde her bir çalışan için ek olarak printer, modem gibi ekipmanlara gerek kalmaz. Tek bir ağ sayesinde tüm bunlara erişme imkanları vardır.
  • Ayrıca gelişen teknoloji ve şirketlerin en büyük ihtiyacı internettir. İnternet erişimini her çalışana ulaştırmak için yüzlerce farklı bağlantıya ihtiyaç kalmadan tek bir ağ yardımıyla herkesin erişebilmesine olanak tanır.

 

Büyük ya da büyüme yolunda ilerleyen her şirketin ihtiyaç duyduğu zaman ve para tasarrufunu sağlamak için data network sistemleri zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

AdresTurgutreis Mah. 7025Sk. No:8/A
Bodrum/MUĞLA

Çalışma SaatlerimizHafta İçi: 09:00 – 19:00
Cumartersi: 09:00 – 12:00

İletişime Geçin+90(252) 382 77 77
info@sefaelektronik.com.tr