Restoran Cafe Ses
Görüntü Otomasyon

Akıllı çözümler...

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzdeki değişimlere ve hıza yetişmek isteyen restoran ve cafelerin aradığı program haline gelmiştir. Bu sistem sayesinde güvenliği arttırmanın yanı sıra işletmelerde ki işleri kolaylaştırmak ve hızlandırmaktadır. Cafe ve restoranlarda artan rekabet ve maliyetleri daha az insan gücü kullanarak kontrolü sağlar. Başka bir deyişle daha az çalışan olmasına rağmen daha çok iş imkanına olanak tanır. Böylece kazancınız her geçen gün katlanır. İnsanların yapabileceği hataları göz ardı etmek yerine restoran ve cafe işlemlerinde hatasız sonuçlarla işletmenizi her zaman bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Hatasız ve anlık şekilde işletmenizdeki işlemleri saniyeler içinde kontrol ederek her şeyden haberdar olabilirsiniz.

Restoran cafe sistemlerinin sunduğu imkanlar nelerdir?

 

  • İşletmenizdeki adisyon işlemlerinizi ve bu işlemlerin takibini sağlar.
  • İstenildiği takdirde fatura çıkarma imkanına sahiptir.
  • Kolaylıkla gün sonu raporu alabilir. Bu sayede gün boyunca kayıt altına alan hesaplara kategoriler halinde ulaşabilme imkanına sahip olursunuz.
  • Günlük hayatta işletmelerin en zorlandığı konulardan biri stok takibidir. Stok takibini çalışanlara ihtiyaç duymadan yapabilir. Ürünlerinizin sayıları ve stoklarını düzenli bir biçimde takip edebilmenize olanak sağlar.
  • Müşterilerin siparişlerini verildiği zamana göre sıralayabilir. Sıralanan bu siparişlerin takiplerini sağlar.
  • Resmi hesap çıkarmak gibi büyük olanaklar sağlar.
  • Günümüzde ödeme şekilleri farklılık gösterebiliyor. Adisyon ödemelerini farklı ödeme şekilleri (yemek çeki, nakit veya günümüzde en yaygın olan kredi kartları) ile gerçekleştirebilir.
  • Anlaşılabilir programı sayesinde herkesin kolaylıkla anlayarak, kullanabileceği bir sisteme sahiptir.

Kullanımda kolaylık sunan restoran ve cafe sistemleri tüm işletmelerin zorlanarak ya da kargaşaya dönüşerek yapmaya çalıştığı işleri rahatça saniyeler içinde yapabilen bir sistemdir. İşletmeler de az insan gücüne daha fazla iş imkanı sağlayarak kazancınızı arttırır. Cafe ve restoran sistemleri ile işletmeler sipariş sıralamasını ve takibini, stok durumunu, personel, adisyon, fatura çıkarma işlemlerini, gün sonu raporlarını kolayca takip edebilmektedir.
İşletmenizi yirmi iki yıllık tecrübemiz ve her türlü isteğinizi karşılayan çeşitli ürün skalamız sayesinde Sefa Elektronik’e emanet edebilirsiniz. işletmenizin güvende kalması için hemen restoran cafe sistemlerine sahip olabilirsiniz.

AdresTurgutreis Mah. 7025Sk. No:8/A
Bodrum/MUĞLA

Çalışma SaatlerimizHafta İçi: 09:00 – 19:00
Cumartersi: 09:00 – 12:00

İletişime Geçin+90(252) 382 77 77
info@sefaelektronik.com.tr