Toplantı Odası Ses ve
Görüntü Otomasyon Sistemleri

Bir Toplantıdan Çok Daha Fazlası İçin...

Günümüzde iş hayatındaki en önemli kurallar hızlı ve pratik biçimde en iyi sunumları veya toplantıları gerçekleştirmektir. Bunun için gelişmiş teknolojideki akıllı sistemleri kullanmak en kolay çözümdür. Toplantı odalarına kurulacak merkezi kontrol panelleriyle her türlü ses ve video sistemlerinin kontrolünü sağlamak oldukça kolaydır. Birçok uzaktan kumanda yardımı yerine ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı cihaz veya dokunmatik genel bir kumandadır. Yalnızca birkaç dokunuş sayesinde toplantı masasındaki herhangi bir kişinin akıllı cihazının ekranını projeksiyona yansıtmak veya diğer kişilerin ekranına yansıtma yapmayı sağlar. Bunlar haricinde akıllı sistemlerle aydınlatma ayarlarını veya ortam ısısını değiştirmek, perdeleri kapatmak mümkündür.

Toplantı Odası Sistemleri Nerelerde Kullanılabilir?

Toplantı odalarında ortamın aydınlatma ve ısıtma sistemleri sunumu büyük oranda etkiler.

  • Aydınlatmayı sunumun gidişatına göre sadece bir panel yardımıyla azaltabilir ya da arttırabilirsiniz.
  • Ortamın ısısı çok önemlidir. Yeterli konsantrasyonu sağlamak için yeterli gördüğünüz ısı miktarını saniyeler içinde ayarlamanız mümkündür.
  • Projeksiyon sunumu esnasında kapatılan perdeleri açmak için ayağa kalkmanıza ya da birilerine rica etmenize gerek kalmadan tek bir tuş sayesinde ve zaman kaybı yaşamadan halletmeniz mümkün.
  • Elinizdeki sunumu toplantıdaki herkesin ekranına yansıtmanız mümkün.
  • Olası durumlarda motorlu ekranları elinizdeki panelle açıp kapatmanızı mümkün kılar.
  • Birden fazla ekranın üst üste veya yan yana dizilmesiyle oluşturulan ve normal standartların üzerinde çözünürlük ve görüntü kalitesi sağlayan dev ekranları kullanılmasına olanak tanır.
  • Her türlü televizyon ya da elektronik aleti sisteme bağlayarak kullanmayı mümkün kılar.
  • Toplantı kayıt altına alınacaksa kaydı başlatma istenildiği anlarda durdurma ve yeniden devam etme özelliği sağlar.
  • Toplantı salonunun büyüklüğüne, katılımcı sayısına göre ortamdaki seslendirme sistemine nerede olursanız olun anında müdahale etme şansı sunar.
  • Olabilecek her türlü olumsuz duruma anında müdahale ederek toplantı deneyimini kolaylaştırma imkanı tanır.

İş sektöründe olası hatalar her zaman fark edilemez. Önemli olan bu hatalara anında müdahale edebilmektir. Toplantı odası sistemleri hem bu hatalara anında müdahale etmeyi kolaylaştırır hem de toplantının daha verimli bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlar.

AdresTurgutreis Mah. 7025Sk. No:8/A
Bodrum/MUĞLA

Çalışma SaatlerimizHafta İçi: 09:00 – 19:00
Cumartersi: 09:00 – 12:00

İletişime Geçin+90(252) 382 77 77
info@sefaelektronik.com.tr